O nas

Logo_greyGabinet prowadzony jest przez lek. stom. Patrycję Gołębiewską-Kasprzak, absolwentkę Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie (obecnie Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie), członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Studia stomatologiczne ukończyła w 2005 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując pod okiem doświadczonych specjalistów i wykładowców akademickich m.in. z dziedziny protetyki. Od 2008 prowadzi własną praktykę stomatologiczną (Poznań), a obecnie (od sierpnia 2014) – gabinet we Wronkach. Jej zainteresowania zawodowe skupiają się na leczeniu endodontycznym, protetyce i nowoczesnych technikach rekonstrukcji zębów.


Cel, który realizujemy to przede wszystkim kompleksowa opieka i zadowolenie naszych Pacjentów. Zabiegi wykonywane są zawsze z zachowaniem najwyższych standardów higieny i przy użyciu wysokiej jakości wyposażenia i materiałów.

Oprócz leczenia, kładziemy nacisk na edukację prozdrowotną, ponieważ najlepszym sposobem na zdrowie jest odpowiednia profilaktyka.

Staramy się aby nasi Pacjenci zawsze czuli, że są pod właściwą opieką i w dobrych rękach, dzięki czemu są pewni, że mogą polegać na naszej placówce w każdej sytuacji i nigdy nie zostawiamy ich w potrzebie.
Szczególną uwagę poświęcamy naszym najmłodszym Pacjentom – zapraszamy rodziców z dziećmi na wizyty adaptacyjne.

zapraszam serdecznie

lek. stom. Patrycja Gołębiewska-Kasprzak


Certyfikaty

Regularnie uczestniczymy w specjalistycznych kursach i konferencjach, dzięki czemu nasi Pacjenci mają dostęp do najnowszych technik leczenia.